Hakkımızda

Zen Hakkında

ZEN Endüstriyel Mutfak olarak 20 yılı aşkın süredir içinde bulunduğumuz bu sektörde müşterilerimizin eğilim ve zevklerini inşa ettik. Samsun Organize Sanayi Bölgesinde üretime başlayan şirketimiz müşterilerimizin ihtiyaçları ile uyum içerisinde ürünler geliştirerek büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Zen Endüstriyel Mutfak ürünleri, 2018 yılında temelleri atılan Organize sanayide bulunan fabrikamızda üretilmektedir.

Bu büyük maceranın başarılı girişimcisi Yunus FIRINCI ilk olarak endüstriyel soğutma üretim tesisi ile bu sektöre el atmıştır. Sonrasında müşteri talepleri doğrultusunda endüstriyel mutfak ve mobilya üretimine başlamıştır. Başlangıçta endüstriyel mutfak sektöründe hizmet veren firmamız kısa sürede kendini tanıtmış ve birçok çeşitli sektöre faaliyetlerine devam etmiştir.Kısa süre içerisinde kurumsallaşma sürecine giren firmamız, teknolojinin desteğini kullanarak bu sektörde değişilmez firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Ar – Ge si ile kendine has özgün tasarımları hayata geçirmek ya da piyasada bulunan mevcut üretim veya tüketim ürünlerini daha aktif hale getirerek sizlerin hizmetine sunmak en önemli ilkemizdir.

Projelendirme konusunda bünyemizde bulundurduğumuz mühendis ve iç mimarlar tarafından üç boyutlu görseller ile kusursuz dizaynlar oluşturup bütün detaylar düşünülerek üretime geçmekteyiz.

YÜKSEK KALİTE VE ÖZGÜN TASARIMLAR…

Rakamlar Yalan Söylemez

Yaptığımız her projenin ayrı ayrı gururunu ve tecrübesini taşıyoruz, 30 kişilik çalışan kadromuz ile her geçen gün büyüyor her geçen gün gelişiyor ve geliştiriyoruz.

5000m2Çalışma Alanı
30Çalışan
126Biten Proje
4Fark Ülkeye Hizmet

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Cart